2019 m. „Lewben Art Foundation“ suėjo lygiai penkeri metai. Tad šiuos metus baigiame svarbiausius fondo kolekcijos kūrinius ir pastarųjų metų projektus įamžinančiu ir mus pristatančiu leidiniu „Art & Us“.

„Lewben Art Foundation“ kolekcijoje yra virš 1500 kūrinių, kurių išskirtiniausius, pradedant XVIII a. pabaiga ir baigiant šiuolaikiniu menu, galima pamatyti šiame leidinyje. Knygą „Art & Us“ lydintys dizaino elementai – piešiniai – yra aliuzija į menininkų eskizus, todėl norint sustiprinti šį efektą kiekvienam knygos puslapiui buvo sukurti specialūs piešiniai, o juose publikuojami meno kūriniai leidinyje mezga dialogus vienas su kitu. Tokiu knygos principu atskleidžiame, kas slypi už galutinio rezultato – meno kūrinio.

Knygoje taip pat panaudoti intarpai – „Lewben Art Foundation“ parodų ir ekspozicijų dokumentacijos. Knyga susideda iš dviejų dalių: fondo kolekcijoje esančių meno kūrinių bei mažosios, kišenėlėje pridėtos knygelės, kurioje pateikiama informaciją apie fondą, jo valdybą, menotyrininkės Jolantos Marcišauskytės-Jurašienės tekstas apie kolekcionavimą bei publikuotų darbų sąrašas.

 

Leidėjai: VšĮ „Lewben Art Foundation“, VšĮ Lietuvos išeivijos dailės fondas

Sudarytoja – Ugnė Bužinskaitė

Teksto autorė – Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė

Knygos koncepcija ir dizainas – Vilius Dringelis

Leidimo metai – 2019

Rėmėjai: „Lewben Group“, UAB „Enercom Capital“, UAB „Strategy Labs“, UAB „Nordgain“, advokatų kontora „Ellex Valiunas“, UAB FMI „Orion Securities“, Živilė ir Jonas Garbaravičiai

Knygos nuotraukos – Martynos Paukštės

Naujas meno albumas „Art & Us“

Naujas meno albumas „Art & Us“