„Lewben“ grupė žengė didelį žingsnį į priekį, prisijungdama prie Lietuvos kripto asociacijos — Crypto Economy Organisation (CEO).

Įsipareigojame formuoti teisinę reguliavimo bazę ir įtvirtinti Lietuvą kaip inovatyvaus verslo centrą. Tai mūsų ilgalaikis tikslas, o ši nauja narystė tik dar labiau sustiprina mūsų pastangas bei ekspertiškumą.

Šioje asociacijoje „Lewben“ grupę atstovauja Gediminas Laucius, teisės ir mokesčių paslaugų partneris, kuris taip pat išrinktas ir į ascociacijos valdybą: „Su naryste „Lewben“ grupė turi dar stipresnes pozicijas, kad galėtų lenkti sparčiai besivystančią WEB3 ir kriptovaliutų ekonomiką. Mūsų pagrindinis tikslas bus ginti kriptovaliutų bendruomenės interesus ir prisidėti prie bendro visuomenės intereso per švietimą, viešus renginius ir informuoti apie viešosios politikos sprendimus. Manome, kad ši narystė yra svarbus „Lewben“ grupės etapas ir nekantraujame bendradarbiauti su „Crypto Economy Organisation“ asociacija. Kartu esame pasirengę formuoti kriptovaliutų ekonomikos ateitį ir paskatinti teigiamus pokyčius pramonėje.“