Privačios bankininkystės ir turto valdymo specialistė Rita Kavaliauskienė nuo šiandien eina integruotų verslo paslaugų grupės „Lewben“ vykdomosios direktorės pareigas. R. Kavaliauskienė vadovo poste pakeitė Vilių Kavaliauską, kuris vadovauja naujai įkurtai mišrių investicijų įmonei „Equite“.

R. Kavaliauskienė yra viena „Lewben“ įkūrėjų ir pirmoji 2009 metais įkurto šeimos biuro vadovė. Keičiantis „Lewben“ veiklos pobūdžiui ir plečiant veiklos sritis, grupės vairą perėmė investuotojas Vilius Kavaliauskas, o R. Kavaliauskienė buvo atsakinga už grupės veiklos priežiūrą.

R. Kavaliauskienė taip pat yra „Lewben“ ir meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdybų narė bei Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo direktorė.

Lewben“ yra  integruotų verslo paslaugų teikėja. Tai  grupė  įmonių, savo klientams  teikiančių  finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos, taip pat  gerovės valdymo  paslaugas. Grupės biurai veikia Vilniuje, Kaune (Lietuva), Amsterdame (Nyderlandai) ir Nikosijoje (Kipras).

Pranešimas Verslo žiniose.