Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas

Šių metų rugsėjo 25 d. įsteigtas Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas. Fondą įsteigė UAB „Lewben Holdings“ norėdama pagerbti brolio, draugo, kolegos ir „Lewben Group“ šeimos nario Juozo Kavaliausko, nuo onkologinės ligos mirusio 2018 m. lapkričio 3 d., atminimą.

„Mūsų paramos fondo tikslas – rinkti lėšas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, nes kiekviena išgelbėta gyvybė – neįkainojama. Fondas neskirs paramos tiesiogiai šeimoms, auginančioms sergančius vaikus, bet atrinks patikimas ir profesionaliai dirbančias organizacijas, kurios, remdamosi paraiškomis ir atsižvelgdamos į savo galimybes, paskirstys turimas lėšas“, – sakė Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo direktorė Rita Kavaliauskienė.

Kasmet Lietuvoje vėžiu suserga apie 100 vaikų

Skaičius gąsdinantis, bet medikai pabrėžia, kad onkologinių ligų gydymo metodai sparčiai tobulėja ir šiuo metu išgyvena vidutiniškai 75 proc. pacientų (tam tikrais atvejais – dar daugiau).
Taigi diagnozė „vėžys“ neturi tapti nuosprendžiu – taikant šiuolaikinį ir tinkamą gydymą, pasveiksta ir į įprastą gyvenimą grįžta daug mažųjų. Būna, kad šeimą ištinka netektis, bet tėvai neturėtų prarasti vaikų tik todėl, kad neįperka vaistų, ligoninėse trūksta medikų ar nėra aparatūros. Taip, tai sunki liga. Taip, kartais ji stipresnė už žmogų. Bet ji neturi būti neįveikiama tik todėl, kad trūksta pinigų. O vaikai ir jų tėvai kovodami už gyvybę neturi jaustis vieniši.

Paramos fondas veiklą pradeda labdaros koncertu ir meno kūrinių aukcionu

Spalio 16 d. Juozo Kavaliausko Atminimo Paramos Fondas organizuoja savo pirmąjį labdaros renginį. Per jį bus pristatyta fondo veikla, vyks žinomų Lietuvos atlikėjų koncertas ir meno kūrinių aukcionas, o visos surinktos lėšos atiteks onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Meno kūrinius aukcionui iš savo kolekcijos aukoja Lewben Art Foundation. Aukcione dalyvauja tokių žinomų autorių, kaip Šarūnas Sauka, Jonas Rimša, Neemija Arbit Blatas, Stasys Ušinskas, Kazimieras Žoromskis, Emmanuel Mane-Katz, Antanas Martinaitis, Leonas Katinas, Žakas Lipšicas, darbai. Taip pat aukcione galima išvysti ir šiuolaikinių menininkų Vilmanto Marcinkevičiaus, Auksės Miliukaitės ir Lino Jusionio kūrinius. Iš viso aukcione yra pristatoma septyniolika darbų.

Labdaros e-aukcionas jau startavo, kviečiame dalyvauti  > https://jkparama.lt/aukcionas