Ar mokymai yra sertifikuoti?

— Kiekvienos „Lewben“ atitikties akademijos mokymų dienos pabaigoje išduodamas išklausyto kurso sertifikatas. Kadangi tai yra ACAMS akredituotas renginys, už mokymus „Atitikties svarba verslui ir PPTF prevencijos pagrindai“ bei „PPTF prevencijos praktinis įgyvendinimas“ papildomai suteikiama po 6 CAMS kreditus.

Kokia yra mokymų trukmė?

— „Lewben“ atitikties akademijos mokymai trunka keturias dienas. Tačiau galima įsigyti ir vienos mokymų dienos bilietą.

Ar, dalyvaujant daugiau nei vienam darbuotojui iš tos pačios įmonės, taikomos nuolaidos?

— Nuolaidos taikomos priklausomai nuo „Lewben“ atitikties akademijos mokymuose dalyvaujančių darbuotojų skaičiaus. Dalyvaujant dviem žmonėms, taikoma 10 proc. nuolaida, dalyvaujant trims ir daugiau – 15 proc. nuolaida.

Ar planuojama rengti dar vieną „Lewben“ atitikties akademijos mokymų sesiją?

— „Lewben“ atitikties akademijos mokymus ketiname kartoti po metų. Jei pageidaujate, juos galime pravesti atvykę į Jūsų įmonę. Programą galime aptarti iš anksto ir paruošti pagal Jūsų poreikius. Prašom kreiptis el. paštu [email protected].

Ar vedate mokymus anglų kalba?

— Įprastai „Lewben“ atitikties akademijoje mokymai vyksta lietuvių kalba. Jei sudaroma individuali programa ir atvykstama dėstyti į pačią įmonę, mokymai pagal poreikius gali vykti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Prašom kreiptis el. paštu [email protected].

Ar vedate kasmetinius privalomus atitikties mokymus finansinių paslaugų įmonių darbuotojams?

— Individualius atitikties mokymus galime pravesti ir Jūsų įmonėje. Programą galime aptarti iš anksto ir paruošti pagal Jūsų poreikius. Prašom kreiptis el. paštu [email protected].