Birželio 1 d.

HILTON GARDEN INN VILNIUS CITY CENTRE

Dalyvaukite išskirtiniuose mokymuose, kuriuos veda Blockchain duomenų ekspertai!

Virtualiosios valiutos tapo neatskiriama skaitmeninės komercijos ir finansų sektoriaus dalimi. Pasaulinės virtualiųjų valiutų industrijos vertė svyruoja tarp 1-2 trln. JAV dolerių. Lietuvoje įsikūrusių asmenų virtualaus turto vertė viršija kelis šimtus milijonų eurų. Vien per pastaruosius keletą metų Lietuvoje įsisteigė daugiau nei 800 su virtualiuoju turtu susijusią veiklą vykdančių bendrovių. 2023 m. gegužės 10 d. duomenimis net 392 iš šių bendrovių padidino savo įstatinį kapitalą iki 125 000 EUR.

Šie skaičiai rodo, kad Lietuva tapo aktyvia WEB3, virtualaus turto industrijos dalimi. Dėl to Lietuvai, kaip valstybei, atsiranda nemažai galimybių pritraukti didelę vertę kuriančių, pažangių verslų iš viso pasaulio. Tuo pat metu tai kelia pinigų plovimo, skaitmeninių nusikaltimų rizikas, sistemines grėsmes finansų rinkoms.  

Tam, kad šio sektoriaus plėtra būtų stabili ir tvari, Lietuvoje veikiančios su virtualiuoju turtu susijusią veiklą vykdančios bendrovės turi turėti tinkamas kompetencijas bei įrankius vykdyti veiksmingą pinigų plovimo, teroristų finansavimo ir skaitmeninių nusikaltimų prevenciją bei su tuo susijusių rizikų valdymą ir kontrolę.


Kviečiame Jus į CHAINALYSIS mokymus

Data: 2023 m. birželio 1 d.
Vieta: „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ (Gedimino pr. 44B, Vilnius)
Laikas: registracijos pradžia — 14:30 val., renginio pradžia — 15:00 val.   

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Kviečiame registruotis jau dabar, paspaudus šią nuorodą:

„Chainalysis“ yra vienas didžiausių pasaulyje veikiančių blokų grandinės analitikos ir atitikties sprendimus siūlančių paslaugų tiekėjų, kurio produktais ir paslaugomis naudojasi daugelio pasaulio valstybių teisėsaugos, viešojo administravimo ir priežiūros institucijos, virtualiųjų valiutų veikla užsiimančios įmonės.  

Renginio partneriai: „Lewben“ ir Crypto Economy Organisation


PROGRAMA:

14:30

Dalyvių registracija, pasitikimo kava

15:00

„Lewben“ ir CEO pristatymas

15:30

Web3: pažadai ir spąstai

16:00

Kaip uždirbti su „Chainalysis“ pagalba? Brandos modelis

16:30

Verslo vertės skatinimas

17:00

Vakarienė, bendravimas

Suskubkite registruotis — dalyvių skaičius ribotas!