Sparčiausiai Lietuvoje auganti užsakomųjų finansinių paslaugų bendrovė UAB „Nordgain“ plečia savo veiklą užsienyje ir atidaro biurą Jungtinėje Karalystėje – šių metų spalio mėnesį Londone įregistruota dukterinė įmonė „Nordgain UK Limited“. Anot „Nordgain“ generalinės direktorės Agnės Jasinskaitės, priimtas sprendimas buvo pribrendęs ir akivaizdus.

„Esame savotiškas paslaugų centras, daug metų finansines paslaugas įvairaus dydžio bendrovėms teikiantis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tačiau jau kurį laiką pastebėjome, kad norėdami išlaikyti konkurencingumą tarptautinėje arenoje, privalome prisistatyti kaip įmonė, veikianti Vakaruose“, – sakė A. Jasinskaitė, vadovausianti ir „Nordgain UK Limited“.

Įmonių vadovės teigimu, Lietuva Europos Sąjungos ar Amerikos rinkose vis dar suvokiama, kaip Rytų Europos šalis. O tai konkurencinėje kovoje laimėti nepadeda. „Biurui pasirinkome vietą viename didžiausių pasaulio finansų centrų – Londone. Čia jau turime veiklos patirties – „Lewben Group“, kuriai priklausome, šiame mieste yra įsteigusi filialą“, – teigė A. Jasinskaitė.

Tiek Lietuvos, tiek Jungtinės Karalystės įmonių klientus šiemet aptarnaus Lietuvos biuro specialistai, o kitąmet bus ieškoma personalo darbui Londone. Neatmetama galimybė užsienio biure įsidarbinti ir lietuviškos įmonės darbuotojams.

„Išnaudosime abiejų šalių verslo aplinkos pranašumus. Personalo judėjimas iš Vilniaus į Londoną atvers galimybę darbuotojams kilti karjeros laiptais. Be to, personalo mainai paįvairins specialistų darbą, augins profesines kompetencijas, kels motyvacijos lygį“, – įsitikinusi Agnė Jasinskaitė.

Lietuvoje „Nordgain“ siūlo buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio, personalo administracijos bei finansų valdymo vadovams paslaugas. Pagrindinė paslauga, kurią bendrovė šiuo metu siūlo tarptautinei rinkai, yra „Statutory Accounts“, t.y. apskaitos tvarkymas pagal vietos ar tarptautinius apskaitos standartus. Šią paslaugą įmonė eksportuoja į Olandiją, Jungtinę Karalystę, Estiją, Jungtines Amerikos Valstijas, Honkongą, Singapūrą, Kiprą bei kitas jurisdikcijas.

Praėjusiais metais „Nordgain“ paslaugų eksportas sudarė 27 proc. visų įmonės pardavimų, o šių metų pirmojo pusmečio rodikliai fiksuoja 29 proc. paslaugų eksportą. „Mūsų bendrovės planuose – aktyvi plėtra užsienyje, tad ir toliau investuosime į organizaciją, personalo kvalifikaciją, užtikrinančią įmonei lankstumą bei profesionalumą“, – teigė „Nordgain“ įmonių vadovė.