Nordgain kolektyvas

Mieli klientai, kolegos, partneriai

Šie metai „Nordgain“ yra ypatingi – švenčiame savo 10-ąjį gimtadienį. Kai prieš dešimt metų pradėjome dirbti „Nordgain“, mes buvome trise, pradėjome nuo tradicinės apskaitos paslaugų. Naujos kompanijos potencialą, veržlumą, galimybes matėte ir Jūs. Tad greit teko plėsti paslaugų ratą ir nuo paprastų apskaitos operacijų pereiti prie specifinio vadovybės finansinio konsultavimo.

Didžiausias postūmis įmonės augime įvyko 2013 m. pabaigoje įsiliejus į lietuviško kapitalo tarptautinės finansinių paslaugų teikėjos „Lewben Group“ šeimą. Pasinaudodama IT teikiamomis galimybėmis, bendrovė tapo tikru paslaugų centru, iš Lietuvos teikiančiu kokybišką finansų apskaitos paslaugą užsienio jurisdikcijose veikiantiems vienetams (Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje, Estijoje, Olandijoje, Pietų Afrikoje, Kipre ir kt.).

Šiandien įmonė paslaugų spektrą išaugino iki kompleksinių finansų valdymo paslaugų ir nežada sustoti. Pasitelkdama išsamias verslo procesų žinias, inovacijas, sudėtingus IT sprendimus „Nordgain“ teikia vis sudėtingesnes paslaugas. Naujausių jos paslaugų portfelyje – fiskalinis agentas bei fondų apskaita.

Užsakomųjų finansų ir buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė „Nordgain“ yra viena sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių. Per dešimt savo veiklos metų „Nordgain“ tapo paslaugų centru, galinčiu teikti paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Šiuo metu įmonėje dirba 38 aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių gilios profesinės žinios bei platus, praktinio veikimo/ know-how, potencialas leidžia užtikrinti įmonei savo klientų verslo lankstumą bei efektyvumą, teikiant aukščiausio lygio paslaugas.

Tačiau svarbiausia už viską mums išlieka žmonės. Žmonės – tai klientai, mūsų darbuotojai, partneriai. Pasitikėjimas ir bendravimas yra mūsų raktas į verslo sėkmę. O jūs esate tie, kurie suteikia mums šansą. Šansą būti tarp lyderių, auginti savo darbuotojus, plėsti paslaugų spektrą, ir teikti jums aukščiausios kokybės paslaugas.

Nuoširdūs linkėjimai,

Agnė Jasinskaitė

“Nordgain” generalinė direktorė