Su nekantrumu laukiame birželio 8 – 11 dienomis vyksiančios šiuolaikinės meno mugės „ArtVilnius’17“, kurią „Lewben Group“ remia jau ketvirtus metus iš eilės. Šiais metais „ArtVilnius’17“, kuri vyks parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) „Lewben Art Foundation“ pristatys savo unikalią, kruopščiai atrinktą, meno darbų ekspoziciją.

Pajutę, kad laikas ypatingą dėmesį skirti moterų kūrybai ir moteriškumo temai, šį kartą nusprendėme visuomenei pristatyti ekspoziciją „Tos žaviosios moterys“ (“All These Beautiful Ladies”). Taigi „ArtVilniaus’17“ lankytojai greta puikiai žinomų lietuvių menininkų galės išvysti pasaulyje garsių moterų menininkių darbus – 2016 m. „Turner Prize“ laimėtojos Helen Marten instaliaciją, šių metų Venecijos bienalėje Estijai atstovaujančios Katjos Novitskovos instaliaciją, taip pat – Claire Tabouret, Marinos Rheingantz, Teresos Margolles, Marwos Arsanios ir Tschabalalos Self kūrinius.

„ArtVilnius“ yra vienintelė šiuolaikinio meno mugė Lietuvoje ir didžiausia visoje rytų Europoje. Tikimės, kad mūsų indėlis į šį puikų renginį, skatins vis daugiau ir daugiau žmonių domėtis šiuolaikiniu menu. Iki susitikimo mugėje!