Mūsų specializacija yra modernus ir šiuolaikinis menas (nuo 1900 iki dabar). Klientas gali investuoti į bet kokios rūšies meno kūrinius (tapybos, videomeno, skulptūros, fotografijos, instaliacijų, garso) bei rinktis pagal kainą.

„Lewben Group“ meno konsultacijų tikslas – pasidalyti žiniomis ir pateikti suprantamą informaciją apie meno kūrinių kolekcionavimą, įsigijimą ir pardavimą. Paslaugos orientuotos tiek į privačius, tiek į verslo klientus. Klientus konsultuoja tarptautinė ekspertų komanda.

Meno kolekcijos formavimą patikėjus konsultantui, galima pasinaudoti jo sukaupta patirtimi, įgūdžiais ir ryšiais, gauti visą reikiamą informaciją, pačiam neinvestuojant per daug laiko. Be to, tai neretai padeda išvengti nemalonių ir brangiai kainuojančių klaidų. „Lewben“ meno konsultantai procesą padeda valdyti patikimai, skaidriai ir kompetentingai, klientas gali sutelkti dėmesį į malonumą ir pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.

2013 metais pasaulinė meno rinka buvo 47,42 mlrd. EUR. 2014 metais buvo išlaikytas panašus lygis, aukcionų organizatoriai skaičiuoja apie 46 mlrd. EUR. 2015 metais tikimasi šiokio tokio vertės mažėjimo, kita vertus pardavimų skaičius augs, ir rinka aktyvesnė bus Europoje bei JAV, nei rytuose. Ir toliau didele paklausa mėgausis šiuolaikinis menas bei naujai iškylantys menininkai.

Mūsų siūlomos paslaugos apima rinkos analizę, galimybes įsigyti vertinimą, įsigijimą ar pardavimą, tęstines konsultacijas, meno kūrinių administravimą, meno kolekcijos komunikavimą suinteresuotoms šalims.

Dėl papildomos informacijos prašom kreiptis [email protected]