Šiandien mūsų klientas REWO pranešė apie sėkmingai išplatintą 3 mln. eurų obligacijų emisiją, kuria bus finansuojamas naujas butų kvartalas Vilniuje. Atrodytų, nieko ypatingo, jei ne kelios labai svarbios detalės: tai pirmoji sėkminga obligacijų emisija NT vystymo sektoriuje per 10 metų; obligacijos yra užtikrintos kompleksišku turto įkeitimu; „Lewben Group“ buvo ir finansų, ir teisės patarėjas.

„Lewben“ komanda suvaldė ir labai sėkmingai įgyvendino itin sofistikuotą ir įvairialypį projektą. Be kita ko, mums teko atlikti pirminę emitento analizę, sudėlioti emisijos struktūrą, parengti dokumentus, sukurti emisijos platinimo infrastruktūrą, patarti pritraukiant kapitalą ir pasirūpinti emisijos rinkodara bei komunikacija. Dabar beliko tinkamai atšvęsti pergalę.

„Lewben“ komandoje dirbo teisininkė Daiva Sindaravičiūtė, finansų ir bankininkystės vadovė Agnė Daukšienė, investicijų analitikas Deividas Rinkevičius, finansinių paslaugų skyriaus direktorius Audrius Žiugžda, Lewben Investment Management direktorius Ruslanas Andrejevas, verslo plėtros vadovas Rytis Davidovičius, marketingo ir viešųjų ryšių vadovė Inga Jonikienė, asistentė Aušrinė Kielaitė.