Lewben partnership

“Lewben Group” bendrovėse bus diegiamas partnerystės modelis

Kompleksinių verslo paslaugų grupės „Lewben Group“ bendrovės bus valdomos partnerystės principu. Nauji partneriai turėtų atsirasti visuose grupės padaliniuose. Partnerystės modelio diegimas yra dar vienas žingsnis įgyvendinant grupės pertvarkos procesą. Pavasarį „Lewben Group“ nusprendė atsisakyti plėtros Azijoje ir daugiau dėmesio skirti paslaugų verslui plėtrai. Vasaros viduryje buvo nuspręsta nebeplėtoti patikos (fiduciarinių) paslaugų ir koncentruotis į verslo plėtrą Europoje.

Partnerystė yra gana įprastas verslo veikimo modelis srityse, kuriose žmonių kvalifikacija yra pagrindinis vertės kūrimo įrankis. Didžiausią vertę generuojantys komandos nariai tokiu būdu turi galimybę dalintis atsakomybę ir uždirbamą pelną. Lietuvoje partnerystė populiariausia teisinių ir konsultacinių paslaugų rinkose.

„Plėsdami paslaugų portfelį mes įžengėme į teritoriją, kurioje partnerystės modelis yra įprastas ir pasiteisinęs sprendimas, todėl ši transformacija yra nuosekli ir tikėtina strategijos dalis. „Lewben Group“ pastaruoju metu įgyvendina paslaugų portfelio pokyčių procesą, kurį norėtųsi užbaigti su labiau motyvuota ir susitelkusia komanda“, – pažymėjo „Lewben Group“ valdybos pirmininkas Vilius Kavaliauskas.

Pasak jo, paraleliai vyksta aiškesnės grupės struktūros kūrimo darbai, kuriais siekiama tiksliau paskirstyti kiekvieno padalinio funkcijas ir atsakomybes, sutvarkyti prekės ženklus. Grupės veiklos gryninimo, neefektyvių padalinių atsisakymo ir komandos stiprinimo procesą „Lewben Group“ ketina užbaigti iki šių metų vidurio.

„Lewben Group“ yra kompleksinių verslo paslaugų grupė, kurios valdomos įmonės savo klientams teikia turto, gerovės ir fondų valdymo paslaugas, taip pat finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos paslaugas. Grupės biurai veikia Amsterdame (Nyderlandai), Nikosijoje (Kipras) ir Vilniuje (Lietuva).

Daugiau informacijos apie „Lewben Group“: https://lewben.com