Tarptautinės finansinių paslaugų įmonių grupės „Lewben Group“ teikiamas paslaugas įvertino įtakingas kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“. Leidinio atliktoje apklausoje „Private Banking and Wealth Management Survey 2017“ „Lewben Group“ pripažinta geriausia šeimos biuro paslaugų teikėja (ang. Family Office Services) Lietuvoje.

Finansinių paslaugų įmonių grupės teikiamas gerovės valdymo paslaugas atlieka įmonė „Lewben Wealth“. Anot „Lewben Group“ valdybos pirmininko Viliaus Kavaliausko, šeimos biuro paslaugos suteikia galimybę suprasti ir pažinti klientą iš labai arti ir bendradarbiavimą grįsti pasitikėjimu. Šią vertingą patirtį stengiamasi panaudoti teikiant paslaugas visose grupės įmonėse.

„Mūsų paslaugų pripažinimas yra išskirtinai profesionalios mūsų komandos nuopelnas. Lietuvoje konkurencija auga, tačiau sparti mūsų verslo plėtra ir patirtis tarptautinėse rinkose leidžia judėti greičiau neprarandant artimo ryšio su klientais“, – kalbėjo V. Kavaliauskas. Tarptautinio, daugiau negu 100 pasaulio šalių skaitomo, kapitalo ir finansų rinkų leidinio „Euromoney“ apdovanojimas yra laikomas vienu prestižiškiausių apdovanojimų finansų sektoriuje.

Kiekvienais metais „Euromoney“ žurnalo redakcija atlieka rinkos tyrimą, kurio metu įvertina tokius rodiklius kaip klientų augimas, siūlomos paslaugos, klientų atsiliepimai, valdomas turtas, asmens duomenų saugumas. Žurnalo atliekamos apklausos metodologija yra paremta tam tikro sektoriaus įmonių tarpusavio vertinimu, kuomet įmones vertina jų tiesioginiai konkurentai. Pačios įmonės ar jų dukterinės įmonės vertinti savęs negali. „Private Banking and Wealth Management 2017“ tyrimas buvo atliekamas praėjusių metų rugpjūčio-spalio mėnesiais. Elektroninėje apklausoje sudalyvavo beveik trys tūkstančiai įmonių.

Apie „Lewben Wealth“ „Lewben Wealth“ yra globaliai veikianti turto valdymo paslaugas aukštas pajamas turintiems asmenims teikianti bendrovė. Įmonės paslaugų portfelyje yra profesionalūs sprendimai gerovės ir turto valdymo, privačios bankininkystės, šeimos biuro, verslo, finansų, mokesčių, teisės ir struktūrizavimo srityse.

Apie „Lewben Group“ „Lewben Group“ yra tarptautinė finansinių paslaugų įmonių grupė, turinti savo biurus Amsterdame (Nyderlandai), Niujorke (JAV), Nikosijoje (Kipras), Londone (JK), Maniloje (Filipinai) ir Vilniuje. Grupė savo klientams siūlo turto, gerovės ir fondų valdymo paslaugas, taip pat finansų planavimo, įskaitant mokesčių, teisės ir struktūros kūrimo paslaugas, verslo konsultavimo bei apskaitos paslaugas. Daugiau informacijos apie „Lewben Group“: http://www.lewbengroup.lt